Proděti.cz - boty pro pro děti za skvělé ceny

Hračky

Meccano v nemocnici

16. června 2009 v 18:44
Stavebnice Meccano, o které jsem napsal několik článků na servru DobreHracky.cz slavila úspěch v nemocnici. Donesl jsem tuhle roztomilou stavebnici synovi, protože nemocniční hračky, které byly k dispozici, byly nejen ošuntělé, ale i poškozené s množstvím poztrácených dílů. Stavějte pak něco..

Meccano samozřejmě syna moc potěšilo a stavebnice vzbudila kolem obrovský zájem, z celkem pochopitelných důvodů, protože je vymyšlena dobře a také vypadá dobře !

Mnozí lidé ji stále neznají a už vůbec netuší, že podle Meccana byl vytvořen český Merkur...

Největší poctou pro stavebnici bylo, když místní herní terapeutka prohlásila, že tuhle stavebnici musí určitě pořídit, protože pořád samé Lego je přece jen nuda...

Dobrehracky.cz

25. dubna 2007 v 0:25 | jirka
Rozjel jsem nový web zaměřený na hračky s přiléhavým názvem Hry a hračky. Nalézt jej můžete na doméně www.dobrehracky.cz a do budoucna by se zde měla objevovat různá hodnocení hraček, tipy, novinky apod.

Lego Mindstorms NXT

17. ledna 2007 v 21:00 | externí text (zive.cz)
Je málo dětských hraček, ze kterých jsou tatínci nadšenější než děti. Je málo výukových pomůcek, ze kterých jsou učitelé nadšenější než žáci. Je málo kreativnějších a zábavnějších produktů, než tato skvělá stavebnice. Seznamte se s Lego Mindstorms NXT. (www.zive.cz )

Škoda 120

30. prosince 2006 v 7:46
Modelů aut existuje celá řada. Všechny možné značky , v různém provedení detailů, v různých měřítkách apod. Mezi všemi Lotusy, Ferrari, Porche apod. najdeme i běžné značky jako třeba Fiat, VW, Peugeot .... a nechybí ani české škodovky, ke kterým má člověk přece jen všelejší vztah. Donedávna se to týkalo pouze novějších modelů např. Octavie. Pouze nové moderní vozy měly své zástupce v říši modelů. Ale teď je to jinak. Nyní se dájí sehnat i modely Škody 120. Vypadají krásně a věrohodně, jako kdyby sjely z mladoboleslavské linky.

Seva : postavte si hrad

18. prosince 2006 v 2:40
Když máte víc stavebnic Seva, můžete se pustit do něčeho většího. My jsme se pustili do stavby hradu. Na hrad jsme vypotřebovali všechnu Sevu, co máme a strávili jsem u toho několik hodin času (i když se to na první pohled nezdá)

Stavebnice Seva

29. října 2006 v 16:23
Seva je velmi originální stavebnice a tím více jsem potěšen, že pochází a vyrábí se v naši republice.

Jaká autíčka (ne) kupovat

19. září 2006 v 3:22
Jedna z oblastí hraček, kde se nevyplatí šetřit jsou autíčka...

Lego Bionycle

29. srpna 2006 v 10:55 | j+k

Merkur

16. srpna 2006 v 9:53 | jirka
Velmi sympatická česká stavebnice pro děti
 
 

Reklama