Proděti.cz - boty pro pro děti za skvělé ceny

Knížky pro nejmenší

22. srpna 2006 v 15:37 |  Knihy
Knížka - to je nejvděčnější dárek pro naše děti. V dnešní široké nabídce je někdy problém vybrat tu správnou knihu, proto několik tipů, které nezklamaly..

Lepolera:
  • O jabloňce a Kam se schoval nůž - vyprávění o Martínkovi, které známe ještě z dětství
  • Hrajeme si celý den, I aby tě prase trklo, Paleček,O mrkvovém lese
  • a spousta knížeček se zvířátky, např. Domácí zvířata od vydavaletství Librex, proložené básničkami
Knížky s říkadly:
  • nejlepší je zakoupit celou sérii knížek např. od Junioru (Šnečku,šnečku....) - zabráníte tak tomu, že se říkadla v každé knížce opakují.
  • Hezké jsou také knížky od Librexu- např. Kolo kolo mlýnské nebo Česká říkadla pro nejmenší (v tvrdých deskách)
Obrázkové slovníky
Oblíbené jsou také knížky- obrázkové slovníky, které mají vždy velký obrázek a důležité výrazy z velkého obrázku jsou znovu zobrazeny v bílém rámečku. Dítě může vyhledávat tyto detaily v uceleném obrázku. Knížky vypráví vždy o jiném námětu, např. Na venkově, Na nádraží, Na poli, Na letišti, Ve městě....Nám se osvědčilo zakoupit místo několika malých knížek jednu velkou - Dětský obrázkový slovník - kde je obsaženo 41 námětů - není už ovšem v tvrdých deskách.
Moje první knížka...
Knížky od nakladatelství Librex - Moje první knížka, Moje druhá knížka jsou taky hezky zpracované, jsou v tvrdých deskách, v každé je nějaké téma, např. liské tělo, abeceda, barvy, tvary, hudební nástroje, domácí zvířata, divoká zvířata, v obchodě, ve škole, v parku, ovoce, zelenina, ale i život v moři, plazi, dinosauři atd. Nahradí taky spoustu malých knížeček /tvary,barvy/. Jsou určené pro děti od 3.do 6.let, ale své si z ní vybere určitě dítě roční i pětileté.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama